BAJKUJEM KRÁM


Prostřednictvím tohoto BAJKUJEM KRÁMU Vám chci nabídnout ke koupi fotografie, které byli vystaveny na mé první výstavě fotografií s názvem „CYKLISTIKA V JINÝCH BARVÁCH“. Protože fotografie prošli výstavou, nabízím je za cenu dohodou, ale určitě méně jak 1500 Kč za kus to nebude - nechal jsem je i zarámovat. Zde si je můžete prohlédnout a pokud by jste projevili zájem, vše důležité najdete v sekci KONTAKT.


O fotografiích: Je to má prvotní tvorba, než se stránky a celý tento projekt rozvedli až do dnešní podoby. Fotografie v sobě pro zkoumali nenesou nějakou hlubší myšlenku, pouze se zde jedná o spojení cyklo komponentu a přírody,  která je pro zábavnější a „PUNKOVÝ“ nádech změněna do různých nevšedních barev. Jako je tento projekt tak trošku divoký, ale zároveň i přirozený, tak by měli působit i tyto fotografie. 


Fotografie jsou tištěné u profesionální firmy, která se zabývá velkoplošným tiskem, na kvalitním lesklém papíře, o rozměrech 50 x 70 cm. Název fotopapíru je - Glossy Photo Quality s váhou 240g.