1.

01.05.2021

DOKA DOWNHILL CITY TOUR 2021 - USTROŇ

U nás to zatím vypadá, že závody možná zůstanou ještě nějakou chvilku odložené, ale v Polské demokratické republice to rozjíždějí, jen se jim od platforem práší :-D Jednou takovou akcičkou je 3 denní zápolení v Ustroňi, kde se vyskytují i ti největší borci země a planety. Nejznámější účastník z našich řad a asi zároveň i planety, je bezesporu Tomáš Slavík. Já sice Tomášův facebook odebírám, ale jediného, koho jsem postřehl s odkazem na tuto akci, tak je zatím pouze Jakub Kantor. Tento borec jezdící za Laguna Cycles Team Přerov, ČR prezentoval i minulým rokem a letos to ukotvil na krásném 5 místě. Jinak samotná akce probíhá úspěšně již od roku 2015 a naši účastníci se řadí do pole jezdců pravidelně.

Po shlédnutí zatím 2 videí to vypadá, že akcička to nebude úplně špatná a začít tím třeba sezónku po zimním spánku, je docela pro dospělejší jedince :-) Člověk alespoň pozná, jak na tom po zimním válení je a jak by se to mohlo v sezóně rýsovat :-). Jak jsem již zmínil, tak zatím mnou jediný postřehnutý jedinec Jakub Kantor to zakotvil na krásném 5 místě. Minulí rok tento závod zajel i Tomáš Slavík (2místo), ale jak je to letos ještě bohužel nic víc nevím :-) Třeba se to dozvíme později a o tom budu samozřejmě informovat :-) 

!!!!Jen jsem to dopsal, tak mi přistála fotografie na monitoru a vypadá to, že Tomáš získal druhou pozici jako minulí rok a tak obhájil pozici. Oběma veliká gratulace a jestli tam byli i další, tak rozhodně také :-).

Zítra by se měli odjet závody na PUMPTRACKU, takže možná ještě dodatečně nějaký ten příspěvek přibude :-) Takže zatím dobrou noc a těšme se. Pod obrázkem je tlačítko, které vás přesměruje na facebooku Jakuba a tam naleznete video z finální jízdy. Zdarec bajkujec a ať už se to sakra rozjíždí :-D

No a dodatečně zde přistálo ještě video finální jízdy od Tomáše „Datla“ Slavíka :-) PARÁDA

Pokud budete chtít podrobněji o těchto závodech, ještě můžete na stránky viz. tlačítko.