18.

25.06.2022

ARRÍÍÍÍVVVÁÁÁÁ :-D

Já vás zdravím moji milí sprejerští bratři a sestry, a v tomto článku se půjdeme podívat na půdu města Turnova. Ono tedy není úplně jasné, jestli tahle prácičky vznikla přímo zde, protože to co Vám dnes ukáži je hodně funkční a tak vlastně není úplně jisté, kde se tenhle pokusek udělat vlak vzal :-D. Jednoho z tvůrců s pseudonymem DANGER, jsem již na svém projektu také měl, a byla to jeho vymazlená tvorba z Liberce, kde loupnul na místní legál policejního robokačera ze seriálu Kačeří příběhy, a tak se rozhodně ukázal v pěkném světle. Dnes se bude jednat o to, že když jsem projížděl městem Turnov směrem do Mladé Boleslavy, tak najednou z ničeho nic si to přifrčel na vlakové nádraží takhle vyzdobenej vláček Ariváček :-D. Této tvorbě by se mělo říkat PANEL či WHOLE TRAIN či WHOEL CAR, což vyznačuje malbu pod okny právě třeba na vlaku, pokus přejet sprejem celý vlak či vagón.

Dle mého se tento vlak pohybuje po trase od Pardubic právě směrem na Prahu, i jak můžete vidět na fotografii, ale víte jak je to s tímto druhem dopravy. Vlaky nejezdí stále jedny po stejné trase, ale jsou dle mého měněny v depech, kde se vyměňují nebo prohazují, a tak každý vlak může jet každý den někam jinam. Když byste někde tento pojízdný pomalovaný plechový krabic potkali, rozhodně si tyto malby dobře prohlédněte a myslím, že musíte uznat, že když by se tento vlak dokončil celý, vypadalo by to celkem krutě .-).

Pokud se pokusím zahrát si u těchto maleb na takového malého porotce, tak bych asi nejvíce bodů přidělil tvorbě, která je na prvním vagóně a jestli jsem přečetl správně tento PIECE, tak je to KRASH. Je to tedy škoda, že to jako porotce soudím takhle, protože mě právě třeba DANGEROVA práce na legálu hodně nadchla a protože jsem komiksovej, tak by měl u mě i v tuto chvíli vyhrát, ale KRASHOVA práce mi připadá více propracovaná, upravená a na první pohled prostě zábavnější :-).  

Na závěr tohoto kratšího článku vás ještě pozvu na video, které jsem alespoň na rychlo před cestou pořídil, a tak se můžete na tyhle prácičky podívat i trošku více real. Myslím, že na videu je to vidět lépe než na fotografiích, ale to ať si posoudí každý sám :-).

To je dnes již vše, a jak říkám vždy tak doufám, že se Vám povídání, fotky i video líbili, a že se spolu sejdeme zase někdy příště se sprejem v ruce :-).