23.

12.02.2023

GRAFFITI před JBC

Zdravím vás sprejerští bratři a sestry z ulice, a dnes se jen tak v krátkosti podíváme na nějakou menší tvorbu z Jablonce nad Nisou. Dnes jsem na svém kole najížděl nějaké ty kilometry a při vjezdu právě do Jablonce, jsem narazil na tento malý kousek. Je vytvořen na bývalém MUSIC CLUBU DANGER, který bohužel již několik let chátrá, ale vznikla zde alespoň taková to malá výzdoba. 

No a co je vlastně k vidění na této budově? Vypadá to, že někdo se pokusil spojit slova jako UA a JCB, a tak dát najevo asi nějaký zájem v této tvorbě ze země UKRAJINA. Může to být i od místních tvůrců nějaký styl propagandy, právě k tomuto státu (takže nejspíše sympatizace), ale potom mi dopadá na hlavu otázka???... proč jsou písmena zpřeházena??? Nemělo by to být UAJBC :-).  

Také je možné, že to má znamenat naprosto něco jiného a v tomto směru přemýšlím úplně v jiných vodách. To nechme však na každém, ať si to přebere po svém. Mě se osobně za magazín tento malý prvek líbí a hodně mě zaujalo vytvořené pankové\anarchy A :-). Ne jen, že to má k mému projektu dost blízko, ale líbí se mi i styl, kterým je namalováno.

To je dnes z této oblasti GRAFFITI vše, ale ještě vás pozvu na vytvořené video, kterém jsem na místě dal dohromady :-). Tam si můžete tuto malou prácičku prohlédnout v dalších záběrech.

To je dnes již opravdu vše a budu se těšit zase někdy příště :-) ZDAREC SPREJEC BAJKUJEC.