3.

06.06.2021

PĚKNĚ VE STYLU

Místo zvané Náplavka nacházející se několik set metrů od centra, naší milované matičky měst Prahy, jistě spousta z vás zná. Nějaký ten měsíc zpátky, se zde konali veliké rekonstrukce, které měli dát výjimečný a zážitkový prostor zábavě a tak vznikli obří otevírací skleněné čočky, ve kterých jsou dnes umístěny místní hospůdky, nebo můžeme říci „občerstvovací stanice pro lidi s neustálou chutí po pivku“ :-)

Tohle místo je samo o sobě doslova rájem pro turisty, místní zde velmi rádi chodí relaxovat posezením u vody, ale proč vlastně tento článek vzniká? Kdysi zde byla otevřená občerstvovna s názvem BIKE AZYL, ale právě díky renovacím zde již není, ale můžete zde ze sféry cyklistiky najít jiné místo a tím je BIKE7 - ono je to to samé, ale pouze jiný název :-) (www.bajkazyl.cz). Jelikož jsou tyto informace zařazeny v kategorii STYL a IMAGE, tak zde nepůjde přímo o to pěkné zrzavé a hravé, ale pokusím se zaměřit právě tím směrem, jak je toto občerstvení vystajlováno.

Zde se totiž do těch kol také pěkně zbláznili a mají to tady hezky hozené do cyklostajlu :-D. Na stěnách můžete vidět zavěšené rámy kol, na stropě je také z rámů vyroben veliký lustr a také zde najdete dekoraci vytvořenou z ráfků. Dekorace vytvořená z ráfků, je také dalo by se říci asi osvětlení, ale i když bych se mýlil, tak je to prostě hezký a zajímavý nápad :-). Rozhodně tedy mohu doporučit, pokud nemáte co dělat vzít kolo, rozšlapat to směrem BIKE 7 a Náplavka, a po hezkém se vyvětrání si zajet na to jedno chlazený.

Co mohu ještě dodat na úplný závěr, tak je, že dokonce si zde kolo můžete nechat i oservisovat, a tak po výletě při pivku se Vám kolo ještě hodí do pucu a vše je jak má být. To je pro dnešek na úplný závěr vše a budu se s Vámi Bajkujáci těšit při dalším objevování něčeho zajímavého. Zdarec bajkujec a zase příště.