3.

24.12.2023

APARTMÁNY LUCKA

Moji milí Bajkujáci :-) máme tu 3 článek v této kategorii, a dnes se zajdeme podívat na ubytování v příjemném apartmánu, který jsem využil v rámci reklamní spolupráce se svým projektem, při cestě do Ústí nad Labem, kam jsem jel fotografovat horské kolo do firmy BOKA BIKE SHOP. Pokud v tomto městě někdy budete, rozhodně zvažte využití těchto služeb, protože tento APARTMÁN je pro bajkery a turisty jak dělaný. 

Kde ho vlastně najdete? Tento apartmán je zařízený v panelovém domě, který sídlí na adrese Ústí nad Labem, ulice NA Pile 1\1108, Střekov, 400 03. Pokud bych Vám měl popsat cestu, kterou můžete absolvovat na kole i pěšky, tak bych Vám tento úsek k apartmánu popsal asi takto. Stěžejním bodem bude vlakové nádraží, které v Ústí najdete vlastně téměř v centru města, a od vlakového nádraží se zkuste dostat směrem přes řeku.

K možnosti překonat místní tok řeky Labe, máte několik mostů, které Vám k tomu velmi rádi poslouží. Můžete se dostat jedním z hlavních mostů, které přes tuto řeku vedou, ale díky tomu, že je zde i železniční most, s pěším podél vedoucím chodníkem, tak si můžete tuto cestu loupnout doslova sami bez nějakých dalších složitých obtíží. Při překonání řeky Labe, na Vás čeká již jen pár set metrů, které k tomuto apartmánu vedou. Nejjednodušší je se držet cesty, která navazuje při překonání mostu a poté na první veliké křižovatce\odbočce se dát doleva a pokračovat stále rovně. Na konci této roviny najdete viz foto. zelené dveře, a to Vás ujistí, že jste dorazili přímo na místo. Nyní již přistupme přímo k tomu, co Vám apartmán může nabídnout a jaké jsou zde super výhody. Při vstupu do interiéru, se jako první ocitnete v předsíni, která Vám nabídne jak úložné prostory na oblečení (je zde veliká skříň), tak i na zdi připevněné cyklo stojany na Vaše bajky...vejdou se 2 kola. Cyklo stojany jsou v prostoru vedle věšáku na oblečení...také viz. foto.

Jestliže se zdržíme ještě v těchto prostorech, tak po pravé ruce jsou ještě k dispozici dveře od koupelny a wc, ale k tomuto místu až později. Nyní postupme dále do vnitřku tohoto apartmánu, a podívejme se do prvních dveří po pravé ruce. Tyto dveře nás zavedou do kuchyňky, která disponuje jak malým barem pro 2 osoby, stolem pro 4 osoby, kuchyňskou deskou se 2 plotýnkami (je zde sklokeramická přenosná varná deska, se 2 plotýnkami), mikrovlnou troubou, troubou na pečení, lednicí s mrazákem a kompletním vybavením pro servis jídel i nápojů.

To je první z několika místností, které jsou Vám v tomto apartmánu k dispozici. V krátkosti jsme si tedy představili tuto kuchyňku, kterou pohodlně může využít až 6 osob, a nyní se posuňme do dalšího bodu a tím je obývací pokoj s ložnicí. V těchto prostorech se nachází několik skříněk, které můžete využít k uskladnění své bagáže, a i pod postelí jsou úložné prostory, které můžete také využít k podobným věcem. Dále je zde k dispozici televize s více jak 50 programy v českém jazyce, a tak si můžete po celodenním putování po okolních zajímavostech, při odpočinku na posteli, shlédnout denní dění v této čarokouli :-D. Naproti televizi najdete konferenční stolek, u kterého je i postelová přistýlka, a tak si i mimo manželskou postel, můžete pohovět na takové řekněme pohovce před televizí.

Vedle této přistýlky najdete i malou skříňku, kde je připojen router pro WIFi přenos signálu internetu. Znamení to tedy, že po celém tomto apartmánu je plný signál, a tak zde můžete používat internet právě pomocí WIFI...i v koupelně :-). No a jako poslední záležitostí je zde asi hlavní bod tohoto pokoje, a tím je manželská postel. Tato postel Vám nabídne příjemné odpočinutí díky vysoké matraci, která je sice na některých místech trošku opoužívaná (jsou poznat proleženiny), ale i tak se zde dá opravdu velmi hezky vyspat. Vedle této postele najdete i lampičku, pro takové intimní osvětlení místnosti a to se 2 světly.

A nyní se již přes druhé dveře, které v této největší místnosti jsou, dostaneme zpátky do předsíně a půjdeme se podívat na koupelnu. V koupelně jako první uvidíme umyvadlo se skříňkou, k dispozici je zde i kelímek na vodu, mýdlo, a nad umyvadlem celkem veliké zrcadlo. Tato místnost je tedy na očistu těla, a tak zde také musí být něco, v čem své údy můžete očistit. Jako to bývá většinou v ubytovacích turistických zařízeních, tak k dispozici je sprchový kout, však v tomto případě tomu tak není. Na očistu a koupel, je zde k dispozici vana, a tak se dá třeba po opravdu náročném dni spočinout i v napuštěné vaně. Pokud Vás je zde ubytováno více, a potřebují tuto místnost třeba kvůli sprše a zároveň použití toalety využít 2 lidé, je zde k dispozici i závěs, který koupající se osobu schová. Protože jsme si všechny části již představili, musím ještě ke konci určitě pochválit čistotu, protože je to zde velmi hezky udržované, nikde žádná špína, prach či nějaký nepořádek, a tak v tomto směru musím dát 4* z 5* :-).   

To je z představení těchto prostor co se týká písemné části vše, a ještě si určitě musíme říci něco o majitelích, a podíváme se i na video, které jsem na místě pořídil. Co se týká provozovatelů, tak setkáte se při jednání s velmi milou starší paní, která je opravdu přístupná k různých domluvám, a to kdy chcete dorazit, jak chcete využít apartmán a vše další. V rámci této reklamní spolupráce mi byli poskytnuty k ubytování 2 noci, a tak i za tohle musím dát obří palec nahoru. Paní velmi zaujala má návštěva v Bunkru Z10 v Brně, a tak jsme si s tématem celkem i padli do oka. Ještě jednou tedy mnohokrát děkuji, a budu se těšit třeba zase někdy příště. To je nyní již opravdu vše, a pojďme se podívat na vytvořenou video reportáž, která je si myslím dosti obsáhlá :-).

To je z tohoto ubytování již opravdu vše. Budu se těšit zase někdy příště ZDAREC SPANÍ BAJKUJEC :-D.