40.

31.03.2023

TUNCHE

Zdravím vás moji milí Bajkujáci u pc klávesnic, ovladačů a všeho, co se dá využít ke hraní zábavných her :-). Je tomu sice pár okamžiků, co jste se zde na stránkách mohli podívat na postup ARCADE BULLSE ve hře DIABLO 4 a tak rozhodně tím, co vám nabídnu v tomto článku nemohu konkurovat, ale je to zase trošku jiná varianta toho, jak si můžete něco zahrát a vlastně neutrácet. Již několikrát jste zde mohli zaznamenat odkaz na stažení si EPIC GAMEC aplikace a tak se dostat ke spousty herním titulům doslova ZADARMO. Nějakou hru, která mne osobně v redakci oslovila jste mohli i vidět předvedenou v článku i videu zde na stránkách, a tak tomu bude přesně i dnes. Půjdeme se podívat právě prostřednictvím EPIC GAMES  do amazonského pralesa s hrdiny, kteří se budou snažit najít mystickou entitu TUNCHE.

Jak můžete vidět na prvním obrázku, tak se vydáte na tuhle dobrodružnou výpravu s 5 indiánskými bojovníky, a jak to tak bývá, tak každý z těchto hrdinů má samozřejmě své přednosti a plusy, pro které si jednoho z nich do svých bojů zvolíte. Nebudu prozrazovat, co každý z těchto indiánských válečníků umí, protože to je samozřejmě nejlepší si vyzkoušet sám, ale za hráče, za kterého hraji já (mladá bojovnice s oštěpem) bych Vám to rozhodně velmi rychle vysvětlil :-D. Je to hbitá malá válečnice, která využívá velmi dobře ke svému boji mrštný oštěp a kolem krku si nosí ještě hada, kterého používá při speciálním útoku k plivání jedu na své nepřátele.

Při hraní této hry procházíte nějakým daným příběhem, který vás provází (jak jsem se dočetl) u každého hrdiny jinak. Každý má tedy daný svůj příběh a tak se postupem času, pokud si zkusíte zahrát třeba za všechny bojovníky dozvíte, o každém z nich vlastně úplně vše. Pomalu a postupem v příběhu je váš hrdina poodhalován, a tak se odkrývají dál věci, které jsou při postupu v této hře důležité. Hezky Vám jsou příběhy znázorňovány na vložených sekcích, které následují před, anebo po soubojích s nepřáteli.

Také se Vám hra během hraní snaží ukázat, jak můžete své bojové umění kombinovat a tak si se svými nepřáteli doslova pohrávat. Ovládání vaší zbraně je určitě dobré pochopit v maximálním rozsahu, protože při nahromadění vašich protivníků, se Vám každopádně skoky, comba a další budou hodit. Pokud bych měl i trošku shrnout ztvárnění, tak opět jsem tuto hru na stránky dal proto, že se mi velice líbí do jakého je zasazena prostředí. V džungli je hra hezky barevná, doplňkové prostřihy a animace jsou velmi zábavné, a každopádně oko mohou jen potěšit. Je to taková trošku DISNEYOVKA, ale prostě já musím říci, že mne zatím tato hra pobavila. Je tu i varianta MULTIPLAYERU, a tak se až se 3 dalšími spoluhráči můžete vydat na tuto dobrodružnou cestu za poznáním. 

To je dnes již vše a budu se těšit zase někdy příště :-D.