4.

21.09.2021

TO JE ŠTÝLEK MOTÝLEK :-)

Když jsem tuto sekci nějakou dobu naprosto vynechal, protože není úplně jednoduché sehnat někoho, kdo umí vyrobit něco z cyklistických komponentů a nebo má třeba nějakou zajímavou cyklokérku, tak jsem zapátral nakonec v útrobách internetu a tak tomu bude trošku i dnes. Mám pro vás sice připravené jedno fajn focení barevných super vlasů, ale ještě než přiskočíme k tomu, co bude asi hřebem této sekce v tomto roce, pojďme se podívat na jeden zajímavý výrobek :-).

Bude se tedy jednat o stylovku především pro pány, ale musím se přiznat, že když vidím pěknou holku, třeba na plese a má trošku takovej jako klučičí vohoz ( třeba sako, kalhoty a k tomu právě tento doplňek) tak se mi to také dost líbí. Jedná se tedy o tento setík, který si samozřejmě doma asi nevyrobíte, ale můžete úplně v pohodě zapátrat po netu a nebo pod odkazem na konci článku objednáte. No ale pojďme k věci :-) 

Hezký dřevěný cyklo motýlek, by asi neměl chybět ve výbavě žádného srdcaře bajkera, protože to je přesně ten naprosto suprovej detail, kterým si úplně jednoduše získáte své okolí a hlavně srdíčko své cyklopartnerky :-). Pokud do toho mohu trošku mluvit ze své zkušenosti, tak minulí rok jsme si ho chtěl objednat, protože jsem tímto doplňkem byl naprosto ohromen a hrozně se mi zalíbil, ale nakonec vše dopadlo tak, že jsem neměl pořádnej oblek a tak jsem objednávku zrušil :-D. Myslím, že do dnes toho lituji, ale dle mého by správný a rozhodný chlap svá rozhodnutí měnit neměl. Pokud se rozhodnu si ho objednat letos, už nezaváhám ani minutu. Motýlek je vyroben z bambusového vlákna a pohodlně se zapíná na gumičku a plastovou přezku.

Co v tomto setíku můžete najít dál a rozhodně tím dáte najevo, že jste pořádnej borec silnej v kolenou i na svém bajku? Další doplňek s motivem CYKLO jsou manžetové knoflíčky. Na první dobrou jsem si říkal, že by to mohli být i náušnice, ale ne, je to pánský set a jsou to knoflíčky. Dle mého, je to samozřejmě další peckovej doplňek, který člověka může pouze ozdobit a dodat mu výjimečnost :-).

Pokračujme dále a třetí doplňek, který v setu najdete je spona. Můžete ji samozřejmě použít na kravatu, pokud se rozhodnete si nevzít motýlka, ale v tomto případě by za mne kravata neměla rozhodně šanci. Někdo má raději to, a tak spona v záloze je určitě další supercyklo výhoda.

No a na závěr se podíváme na to, v čem pořádnej fešáckej bajker nosí MANY, LOVE, ŠKVÁRU nebo CHECHTÁKY :-D K tomu nám v této sadě poslouží spona na peníze. Samozřejmě, že opět se zde setkáme s logem či motivem cyklistiky a tak pochybovat o tom, že muž, který tuto sponu nosí nejezdí na bajku je asi zbytečné :-) Abych nezapomněl i když jsem to na začátku zmínil u motýlka, tak všechny výrobky jsou vyráběny z bambusového vlákna s doplňky (kov, látka a podobně).

To je pro dnešek z módy, stylu atd... vše a jen doufám, že i když tento článek není bůh ví jak dlouhý a možná i originální, že se Vám alespoň trošku líbil a že na podzimních plesech či tancovačkách tento set třeba využijete. Takže ZDAREC BAJKUJEC a budu se těšit zase příště :-).