5.

26.05.2021

PLASTOVÁ VLNA

Je tomu přesně 21 dní co v této kategorii přibyl nový článek, kde jsem prezentoval špatné světlo graffiti tvůrců, ale dnes to bude moji milí Bajkujáci naprosto o něčem jiném. Dnes se půjdeme podívat na ryzí, surové, ničím nepřibarvené, nezkrášlené umění a opravdovou lidskou tvorbu. Vydal jsem se do Prahy polítat po ulicích a zařizovat nějaké důležité věcičky (bylo sakra nutné koupit boty, protože v jedněch chodit na procházky a taky do města prostě nejde), no a při brouzdání a strýtování na kole po Náplavce, jsem objevil naprostou pecku jak hrom. Tahle tvorba jak uznáte sami asi nepotřebuje moc vysvětlování, ale něco dodat musím. Tuhle obří plastovou vlnu, která nám má samozřejmě trošku rozsvítit oči stavěla parta z Prahy (chtějí zůstat v anonymitě), postavení trvalo cca týden, no a vše je samozřejmě vlastní - nápad, design, „i použité odpadky“ :-D

Přeci jen si pár větiček neodpustím, protože naprosto mě tento nápad nadchnul a dodám...TY VOLE DÍKY, ŽE SE NĚKDO TAKHLE VYJÁDŘIL :-) Jde tedy o civilizační chorobu jak jste mohli poznat a tím je odpad hozený v řece, moři, no prostě ve vodě. Tento 3D obraz by nám měl rozhodně připomenout, jako když se každý rok uklízejí Krkonoše, že sakra lidi co to pořád děláte, že toho bordelu neubývá a je to skoro naopak ??!! Tahle super tvorba vznikla na  plážovém hřišti BEACH BARU KAJAK...sídlícího až na téměř konci pražské Náplavky.

Pokud si budete chtít tento originální nápad zajet o víkendu třeba vyfotit, nebo se alespoň přijet podívat, tak rozhodně neváhejte, protože opravdu nevím jak dlouho to bude vystavené a jen tak se taková zajímavá věcička nevidí :-).

To je dnes už opravdu vše a budu se rozhodně těšit třeba příště. Tvůrcům tímto velmi děkuji za hezký nápad a mějte se :-)