5.

28.06.2021

VÝSTAVA STANŮ

4camping.cz


Nazdar moji Bajkujáci :-) sice vím, že v této kategorii se zabývám akcemi kolem kol, závody a podobně, ale když se nám konečně trošku rozvolnilo a začali se konat i jiné zajímavé akce, pojďte se semnou podívat do Prahy na výstaviště Letňany, kde se koná asi největší outdoor veletrh v ČR - Výstava stanů a vybavení do přírody.

Jedná se tedy o veletrh vybavení na kempování v přírodě, přespání, vaření, cestování, no jednoduše řečeno vše v tomto směru. Můžete si zde nakoupit oblečení, samozřejmě stany, karimatky, spacáky a různé další doplňky, které můžete právě při pobytu v lese a přírodě využít. V nabídce je opravdu doslova mraky věcí a různých vychytávek, které Vám tento pobyt pomohou zpříjemnit. Až uvidíte, kolik je v nabídce vystavených stanů, rozhodně se mnou budete souhlasit, že je opravdu z čeho vybírat. Co se mi podařilo zjistit za hezkou zajímavost, tak je, že nejdražší stan, který si zde můžete pořídit stojí cca 38 000 Kč.

Tento areál letňanského výstaviště, je pro návštěvníky otevřen každý den v týdnu a to v pracovních dnech po-pá 13-21 hod. a o víkendu so-ne 10-20 hod. Je to tedy i časově hezky vymyšlené, aby si opravdu každý třeba tu hodinku návštěvy mohl najít a zajít si koupit nějakou užitečnou věcičku. Co je z časového hlediska také dobré, tak je, že tento veletrh se nekoná pouze pár dní, ale je vyhrazen rozptyl od 28. 5. - 22. 8. 2021. Na návštěvu tohoto areálu máte tedy hezké 2 měsíce. Co je ještě také velmi sympatické, tak jsou rozhodně slevy. Na tomto veletrhu můžete nakoupit vybavení s opravdu velkými akčními cenami a to třeba i -40% z původní hodnoty.

A když už se tyto stránky zajímají, nebo spíše směřují k cyklistice, rozhodně jsem měl velikou radost, když jsem dorazil k místu, kde jsou předvedeny různé cestovní tašky právě na kolo, a tak si můžete zakoupit třeba i cestovní výbavu na svůj bajk a různé pomůcky, které Vám cestování po světě s kolem ulehčí. Prostě fajn :-)

No a jak bych to na konec shrnul, abych vás zbytečně nedržel u monitoru, ale dal Vám právě možnost se jít na veletrh podívat a co tedy říci závěrem? Je to určitě velmi milá a povedená akce, doporučuji si vzít s sebou určitě hodně peněz, protože když si tady nic nekoupíte, tak už asi nikde :-) To je ode mne k této akci asi vše, ještě bych těmito řádky poděkoval za spolupráci pořadatelům a jak říkám vždy, tak doufám, že se Vám fotografie a povídání líbili, a že se spolu sejdeme zase příště u nějaké zajímavé akce. Takže ZDAREC BAJKUJEC a budu se těšit zase příště :-)