64.

03.10.2023

MODEL BUILDER

Tento projekt jak víme všichni, je především založen na cyklistice, ale i tak je potřeba někdy z toho koloběhu vypustit - člověk nemůže pořád jen jezdit - a trošku zkusit relaxovat a zažít také něco jiného. Jestli jste člověk, který se rád vrtá v bicyklech a máte rádi montování, rozhodně Vás tato hra, která je momentálně na platformě EPIC GAMES - ZDARMA potěší. Jedná se o počítačovou hru, která Vám nabídne pozici stavitele malých modelů aut, letadel, lodí, figurek, robotů a dalších. Jednoduše řečeno, si ve své dílně\pracovně slepíte dohromady modýlek, který si poté krásně nafotíte a vystavíte ve vitríně :-D.

V nabídce této hry najdete již v „základu“ celkem širokou nabídku, která Vám rozhodně vyplní deštivé dny, anebo ten čas pro odpočinek, a to opravdu na spousty hodin. Hra začíná ve vašem vytvořeném koutku (je již dán), a tak se úplně v pohodě při práci můžete po své dílně procházet, přemýšlet nad další prací a máte tu také vytvořeno několik různých sekcí. Váš pracovní koutek obsahuje pracovní stůl, místo kde modely barvíte, koutek s počítačem pro fotografie a internet, fotografickou část, vitríny a další... 

 Celkem zajímavý, ale později možná i otravný se může stát průběh získávání dílků pro stavbu. Je zde totiž vytvořen stejný smysl jako v reálu a to, že jsou veliké formičky, ve kterých jsou dílky za kousek vždy přichyceny, a vy pomocí skalpelu tento dílek vyříznete. Je to jednoduše řečeno piplačka a později to může být již trošku otravné, ale dokud vás to nepřestane bavit, tak je to i takové milé zpestření :-). 

Když už máte všechny dílky vyndané, anebo je vyndáváte při montáži postupně, tak rozhodně hezké a zajímavé je barvení jednotlivých součástek. Můžete si zde zvolit od předpřipravených celkových designů, přes jednotlivé své úpravy sprejem, štětcem a dalšími způsoby úpravy. Tohle je již trošku zábavnější oproti vyndávání z držáků, ale člověk musí být v tomto směru opravdu pečlivý, protože se Vám také může stát, že někde přetáhnete a vlastně si tak můžete znehodnotit i díl, který jste zrovna nechtěli :-D.

Co všechno si v této hře můžete vyzkoušet Vám již dále prozrazovat nebudu, protože je přeci jen lepší, když si to člověk vyzkouší sám. Jestli ale chcete, tak Vás pozvu na předvedení této hry na ve vytvořeném videu.

To je dnes již vše, a á se budu těšit zase příště u nějaké fajn gamesky :-) ZDAREC PAŘEC BAJKUJEC :-D.