69.

03.11.2023

RED BULL CAMPUS CLUTCH 2023

Díky tomu, že tohle jsou cyklistické stránky, tak by jistě mohl zaznět větrem názor, že hry sem moc nepatří. Zde je tato kategorie pro uvolnění, aby lidé, kteří tráví spousty času na kole taky mohli vyzkoušet, a vidět něco jiného a nové. Tohle co Vám ukáži dnes, je zase ještě o kousek někde jinde :-D. Začal totiž celosvětový herní maraton ve hře VALORANT. Zde se již tedy nejedná o nějaký pohodlný odpočinek, ale začínají pořádné řežby vysokoškoláků. Pro přesné vystižení této akce použiji řádky ze stránek RedBull, který je pořadatelem:

CELOSVĚTOVÝ STUDENTSKÝ TURNAJ RED BULL CAMPUS CLUTCH SE VRACÍ!

Red Bull Campus Clutch je celosvětový esportový turnaj otevřený všem univerzitním studentům, kteří hrají hru VALORANT. Základem je sestavit pětičlenný tým a přihlásit se na jednu ze dvou lokálních kvalifikací. Nejlepší dva týmy z každé kvalifikace postupují na národní finále, které se uskuteční 27. října v Praze. Vítěz pojede reprezentovat Českou republiku na světové finále do tureckého Istanbulu.

Z celkových 6 000 přihlášených týmů se na světovém finále tváří v tvář potká 50 národních finalistů, kteří budou usilovat o titul vítěze Red Bull Campus Clutch už potřetí. Vyvrcholení celé série turnajů se odehraje fyzicky 19. - 24. listopadu v areálu Volkswagen Arena v Istanbulu (Turecko).

PS: pod tlačítkem odkaz na stránky, kde nejdeš další rozhodně potřebné věci.