7.

01.09.2021

CZECH BEST NATURE FOTO 2021

Je tomu přesně jeden den (bude tomu tak o dnešní půl noci) kdy skončila venkovní krásná výstava, nejlepších přírodních fotografií českých fotografů za posledních 5 let. Tato velmi milá a rozhodně návštěvy hodná událost, se konala či odehrála na Nových Butovicích, před budovou CZECH FOTO CENTRUM a to na vystavených oboustranných plátnech\rámech, kterých jste celkem mohli napočítat 15. V tu chvíli každému dojde, že pokud jsou plátna\rámy oboustranné, tak bylo vystaveno 30 nej přírodních fotografií od českých tvůrců. Já se k této události vracím právě proto, že dnes je již vidět nemůžete, ale s tímto projektem, který je samozřejmě zaměřen i na lásku a oblibu přírody, si je můžete připomenout a to dokonce jednu po druhé :-)

Kdo nenavštívil tuto expozici a neinvestoval čas ve svém volnu, nebo klidně i v práci k návštěvě, tak dle mého udělal velikou chybu. Nevím, jestli se podobná venkovní výstava bude zase někdy konat (dle mého pro úspěch určitě), ale pokud ne, tak jste promarnili opravdu hezký zážitek. Ve většině času až na pár momentů hrálo návštěvníkům do karet rozhodně i počasí, ale i místo kde byli fotografie vystaveny, působilo k této akci velmi seriózně.

Poprvé kdy jste na vlastní oči mohli tyto fotografie vidět, bylo 30 června 2021 a byla to středa. Hovořilo se o této předváděčce fotografického umění hodně i v TV a tak mediální zájem o to, nabídnout občanům k vidění opravdová přírodní kouzla byl bych řekl veliký. Rozhodně nebyl vynechán ani rozhlas\radio a tak kdo se o této události nedozvěděl, bydlí nejspíše asi v jeskyni :-).

Z mé strany bohužel nemohu prozradit jména tvůrců, nebo třeba alespoň toho, kdo na vytvoření těchto dech beroucích fotografií spolupracoval, ale rozhodně mohu učinit jediné a to, abyste se semnou šli podívat na každou fotografii zvlášť a sami posoudili, jak moc jsou naši fotografové šikovní.

Trošku prosím omluvte kvalitu nafoceného materiálu, ale zvolil jsem bohužel špatný objektiv, a tak mohou fotografie působit trochu zrnitě.

.........v tuto chvíli je to na těchto stránkách vše, ale kdo byste chtěli shlédnout celou výstavu, připojte se nebo skočte na facebook do skupiny a zde je fotogalerie všech vystavených fotografií.

Takže zdarec bajkujec, ale ještě pro ty, kteří se chtějí podívat třeba na video, tak také mohu posloužit. V krátkých záběrech se můžete podívat, jak a kde  výstava byla a jak to na daném místě vypadalo :-)

Takže zase někdy :-).