8.

02.04.2022

TATTOO POLEPŠOVNA

K tomuto projektu patří jak určitě víte i tetování, které zdobí naše těla a kůži. Nedávno v magazínu, a to myslím na měsíc Únor 2022 vyšel krátký článek a taková pozvánka dalo by se říci, na sledování seriálu na STREAM. CZ, který se nazývá TATTOO POLEPŠOVNA. Tento pořad, který funguje na této platformě již asi 2-3 rokem, se zabývá vylepšením, opravou a nebo totálně předěláním tetování, které si lidé pořídili z nějakého smyslu. Mohli si takový obrázek pořídit třeba kvůli svému partnerovy, práci, zálibě a podobným věcem. 

Partička, která tyto opravy a nebo předělání provádí, tak je tým z tetovacího studia HELL. CZ, které sídlí v Praze Holešovicích. Když se u nich třeba objednáte na předělání kérky, píchnutí piercingu, atd...postará se o vás parta naprostých profesionálů, kteří jsou ve svém oboru dalo by se říci opravdu kovaní :-). Já myslím, že když ve studiu dokáže pracovat 16 lidí, produkují internetový pořad, tak vše hovoří o tom, že to není zrovna žádný zapadlí pajzlíček s amatéry :-).

Tento článek však nepíši kvůli tomu abych zde představoval studio, které se snaží pro lidi také celkem zábavnou formou něco udělat, ale abych vás ponavigoval právě na pořad, který na STREAM. CZ produkují. Takže TATTOO POLEPŠOVNA je zábavný, však né zbytečně humorný ani alarmující pořad, který vás možná i přesvědčí o tom, že není tetování jako tetování. Vždycky  se dá najít přeci nějaká rozumná varianta pro vylepšení, které Vám zaprvé udělá radost a hlavně, si člověk mezi dalšími lidmi nepřipadne hloupě, že kdysi slepě někomu nebo něčemu věřil :-). Není to fajn když se Vám z tetování, které opravdu bylo dělané někde na koleni, stane něco, co může konkurovat dnešním nejlepším stylistům, kteří se zabývají tímto tématem? Přeci všichni i známe ten moment, kdy se setkáte se svým známým třeba někde v restauraci, či hospodě nebo baru, a najednou si sundá třeba mikinu a vy vidíte na jeho předloktí tetování ovázané folií - zrovinka je tahle práce čerstvá. Hrozně se chlubí jak je rád\ráda, že má novou kérku a první co udělá je, že sáhne po krabičce s cigaretou, alkoholu a podobné věci...v tomto pořadu se nedozvíte při povídání jen to, jak si nenechat udělat na svou kůži něco šíleného, ale také čeho se samozřejmě vyvarovat, na co si dát pozor a jak předejít zbytečným problémům v budoucnu.

Dneska na takové ozdůbky, které však vypadají tak jak mají vypadat kouká celkem dosti mládeže, ale i starších, kteří s k těmto věcem našli svou cestu. Když se nad tím totiž dosti zamyslím je jasné, že nikdo z nás není tako bohatý, aby si nechal své tělo zničit nějakým shitem, který za týden vypadá, nebo to v člověku vyvolá nějakou ošklivou reakci. Jak jsem již jednou napsal, tak zde nejdu představovat studio i když by se dalo napsat spousty řádků, ale chci vás pozvat na sledování tohoto pořadu TATTOO POLEPŠOVNA, abyste se také něco dozvěděli, měli trošku přehled a nepouštěli se zbytečně do něčeho, co pro vás v dalším čase nebude mít vůbec žádný smysl :-) V odkazu\tlačítku pod těmito řádky najdete přesměrování na STREAM. CZ, kde si klidně dejte myslím i odběr a upozornění, když vyjde opět nový díl a tak zůstaňte v tomto směru v obraze :-)

Takže se mějte ZDAREC POTETOVANEJ BAJKUJEC :-D, a budu se těšit zase někdy příště :-)

PS: obrázky jsou použity z veřejného zdroje internetu a nejsou vydávány za osobní tvorbu tohoto projektu.