9.

24.04.2021

PUMPTRACK RUDNÍK

Nazdar Bajkujáci :-) Dnes si pojďme představit opět nějaké zajímavé místečko, kde se můžete naučit něco na svém bajku a nebo si i zkušenější slušně zajezdit. Jedná se o PUMPTRACK v Rudníce (okres Trutnov), ležící téměř naproti místnímu obecnímu úřadu.

I tento pump jako většinu, které jsem již někdy monitoroval stavěla jičínská firma DIRTY PARKS. Tato bandička je pro spousty lidí, kteří jezdí na kolech rozhodně známá a tak je určitě na co se těšit. Jedná se o hliněný, šotolinový povrch, se spoustou zatáček, vlnek a posazený na hezkém prostorném místě.

Pokud na toto místo přijedete i se svými ratolestmi, rozhodně Vám doporučuji se nejdříve pořádně připravit ve SKILLCENTRU, které je druhou součástí tohoto areálu. Vše je zde přístupné samozřejmě ZDARMA, ale musíte počítat někdy i s tím, že se zde potkáte i s dalšími návštěvníky. Ve finále je to vlastně jedno, že je tu více lidí, protože když se dokážete chovat tak abyste neohrozil druhé bajkery (neporušujete třeba směr jízdy, nejezdíte na pumptracku způsobem, ke kterému není postaven atd...) tak je to ve finále vlastně jedno :-) ba naopak :-) Alespoň si člověk pokecá :-).

Dnes nebudu nějak dlouhosáhle představovat toto místo, protože Vám rozhodně doporučím shlédnout video na YOUTUBE kanálu, kde jsem snad zachytil vše co jen šlo :-)

No a to je již pro dnešek opravdu vše, a budu se těšit příště na další objevování zajímavých míst na bajkování :-D ZDAREC BAJKUJEC :-).