19.

13.03.2021

BIKE UNCHAINED 2

Když cestujete vlakem, busem, nebo s kámošema autem, rozhodně se najde moment, kdy chcete sedět na svém bajku a řítit se přírodou nebo nějakým bikeparkem. Rozhodně pro tento případ neváhejte a stáhněte si do mobilu hru, která je sice celkem větší (0,98 giga), ale za to Vám nabídne alespoň na pár chvil zapomenout na stísněný prostor a přenese vás do hor, v pustí Vám vítr do vlasů a naladí na blížící se bajkový zážitek :-).

Ze stránek www: Bike Unchained 2 od Red Bull je nová generace horských kol pro mobily! Nová grafika, nová hratelnost, nové díly a noví jezdci odlišují Bike Unchained 2 od jakékoli jiné akční sportovní hry. Závodte proti skutečným jezdcům v PvP Downhill akci nebo seřiďte své nejlepší triky v Slopestyle soutěžích. 

Připravte se na největší soutěž na horských kolech na světě v Bike Unchained 2! Dokažte, že jste nejrychlejší na hoře v hodnocených ligových závodech, a odneste si titul nejlepšího jezdce na světě. Pošlete to v pořádně na Slopestyle, který prověří váš styl a dovednosti. Projeďte se v pěti různých prostředích se stezkami, které nabízejí drsné skalky, rychlý plynulý singletrack a vše mezi tím. Přizpůsobte si každou část své jízdy a svůj vzhled pomocí šíleného množství dílů a vybavení. Řekněte světu, že jste nejlepší, a vypadejte při tom dobře! Uvidíme se dole. 

Z vlastní zkušenosti bych doporučil, aby jste měli ze hry co největší zážitek, používat k hraní tablet pokud je k dispozici, nebo telefon s větší úhlopříčkou displeje. Pokud máte nějakou dnešní klasiku - nějakých těch 5¨, také si zahrajete dobře, ale přeci jen větší obraz je větší obraz :-)

DŮLEŽITÉ
Minimální požadavek: 2 GB RAM 

Takže to tam nainstalujte a pořádně se opřete do pedálů :-) Mějte se a ZDAREC BAJKUJEC :-)