2.

01.03.2021

V HRADCI ZAČALO JARO ?

 Nazdárek Bajkujáci :-) zdravím vás po nějaké době s GRAFFITI úlovkem z českých ulic, a dnes se budeme zabývat tématem trošku pro pány, anebo i pro benevolentnější dámy a podíváme se, jak je na tom graffiti scéna v Hradci Králové po stránce sexuální :-) když nám začíná to jaro :-)

PS: starší sledující a rodiče prominou, ale přeci je to jen obrázek :-)

Uběhlo asi 14 dní, kdy jsem se vydal do města Hradec Králové, a doslova a do písmene jsem tam jel opravdu jen za jedním účelem, a to nefotografovat co mi do oka padne, anebo jak bylo v pohádce O Popelce", co mi do nosu cvrnkne. Nakonec jsem se málem nestačil divit co mi padlo do oka, a rád bych se s vámi o tento úlovek podělil - málem mi na to obě oči nestačili :-). Jedná se tedy o GRAFFITI tvorbu, ale naprosto luxusně se hodící k tomuto ročnímu období, a určitě osvěžující toto celkem nevýrazné místo. Ve všech se probouzejí hormony, lidé se nám začínají párovat, příroda bují a kvete, a láska je cítit ve vzduchu téměř na každém kroku. 

No a v Hradci Králové si hezky, možná i trošku odvážným způsobem vzali téma láska k srdci a zkrášlili jednu z místních legálních ploch, která se nalézá téměř v centru Hradce Králové. Je to legální plocha po mostem, vedoucím přes řeku Labe, a propojující dvě části města. Na toto místo, pokud se zeptáte místních obyvatel moc chvály neuslyšíte, ale nyní by se již tato situace mohla dle mého trošku změnit :-).

(upřímně nevím, jestli tahle práce tu není již nějakou dobu, ale pouze já jsem ji objevil až nyní, ale i tak se to sympaticky hodí, nemyslíte?)

Jak jste dle fotografií mohli vidět, tak se jedná o spoře oblečenou mladou ženu, která nejen svým bujným poprsím a sexy tělem, doslova hecuje kolemjdoucí, ale i její sexy ležérní výraz v obličeji mluví dosti za své :-)

Dát si s touto nejspíše slečnou drink, by pro spousty mladých mužů byl vysněným zážitkem, ale pánové spokojte se alespoň s tím, že máte ve svém životě ženu, která vás miluje, i když nevypadá jako z pobřežní hlídky, nebo amerického akčního sexy seriálu a vždy je Vám na blízku :-)

Co se týká samotného provedení a kompletně vzhledu této malby, tak zde musím dát rozhodně palec nahoru a graffiti víc než pochválit. Je vidět, že to nemaloval žádný trouba, ale někdo, kdo se v tomto směru již dost orientuje a práce s barvami, technika a další znalosti, které by malíř v našem případě writer či sprejer měl znát, má tento tvůrce dosti v malíku :-) (ne jako spousty věcí kolem, které by se dali nazvat spíše jako „ŠITOVSKÉ TEGY“) Já určitě za tuhle práci musím poděkovat, protože opravdu jinak nevýrazné celkem šedé a špinavé místo, dostalo trošku jiný rozměr. Dále i věřím, že pokud by se třeba ostatní připojili s podobnou kvalitní prací, tento úsek by získal na úplně jiných rozměrech. Hlavně i okolí, které zde používají obyvatelé pro volnočasové aktivity (cyklistika, běh, výlety podél řeky, atd...), by graffiti spíše projasnilo než odhánělo.

 A to je z dnešního cestování za GRAFFITI scénou již vše, a jak říkám vždy: doufám, že se Vám fotografie a představení tvorby líbilo, a že se sejdeme opět příště u něčeho zajímavého z našich ulic a legálních ploch :-) Takže ZDAREC BAJKUJEC SPREJEC a ZVONEC :-D