6.

10.02.2021

RIDERS REPUBLIC

Sice jsem s touto informací oproti větším webům trošku pozadu, dalo by se říci, ale ne doslova. Již jsem hru hned po zmínění na internetu představoval v magazínu (opravdu jen hrubé představení), ale pojďme hodit trošku detailněji očko na to, co nás ve hře vlastně čeká, co si budeme moci vyzkoušet a hlavně !!! jak moc si užijeme jízdu na různých druzích bajků :-D To nás zajímá asi nejvíce :-D Celoodpružené nářezy a pořádný prasečinky ve vzduchu :-D 

Nejdříve si řekněme i trošku té omáčky, která bude z tohoto prostředí her kolem sjezdu a vůbec extrémního ježdění. Nejznámější jsou asi hry jako DESCENDERS, DOWNHILL DOMINATION, SHRED a podobné. Nedávno nás mohla určitě oslovit i hra s názvem STEEP, která se chystá na světlo světa tímto rokem i ve druhém vydání. Nejednalo se přímo o jízdu na kolech, ale extrémních sportovních akcí bylo možno vyzkoušet hnedka několik. V tomto případě hry s názvem RIDERS REPUBLIC, se očekává naprostá revoluce v tomto směru. Hra by nás doslova měla zlomit v kolenou, a donutit vzít si v práci minimálně na týden volno :-D. Na internetu jste už mohli vidět spousty trailerů, které doslova vyhecují vaše buňky do maximálky, a po shlédnutí se již nebudete moci dočkat až Vám obal přistane v ruce. Hra je již nyní v obchodech v prodeji, a suma se pohybuje kolem 1500 Kč. Už nemusíme zůstat jen u toho nadšení, ale již se sny mohou stát realitou :-).

A nyní tedy přímo k tomu, co nás čeká. Ve hře si budete moci vyzkoušet několik extrémních sportů počínaje samozřejmě sjezďákama, ale i dalšími druhy kol, snowboardy, lyže, paramotors, sněžné skútry, wingsuit a určitě ještě další :-) Je toho opravdu hodně co nám tato hra nabídne, a když se ještě vrátím ke kategorii sjezd, tak tratě REDBULL JOYRIDE a asi i další jsou v tomto případě samozřejmostí :-D No měla by to být prostě opravdu pecka na totál hodin zábavy.

Dle shlédnutí různých video ukázek třeba na YOUTUBE, nebo přes hledání na GOOGLU, tak si budete moci své rajdry pořádně vyfešákovat do pořádného stajlu. Stvořit si tak naprostého zabijáka, který bude drtit všechny možné druhy překážek, a se kterým natrhnete zadnici všem kdo se účastní. Rozhodně další hustověcičkou bude hromadný mulťák, kde to právě druhým budete moci pěkně vysvětlit. Bude to multiplayer, ve kterém si to rozdáte na hromadném sjezdu přírodou s desítkami dalších magorů, anebo v hodně podobných situacích :-D  

Zatím jsem neměl ještě možnost si hru zahrát, ale vy rozhodně neváhejte, předběhněte mě a zavřete se doma na nějakej čas a užívejte :-D Ještě se podívejte fakt na výživné videjko, které Vám i s komentem hru dále představí a ukáže Vám, jak to asi bude vypadat :-D Takže ZDAREC BAJKUJEC a zase někdy :-)

Tady je odkaz asi na nejlevnější variantu, kterou jsem na netu objevil. Čááu