1.

29.12.2020

TAK TO NĚJAK ODSTARTUJEM

Nazdar Bajkujáci :-) jak jste si mohli všimnout, tak tato kategorie již dlouho nezažila nějaký život a začíná to tady smrdět jako na návštěvě u starého dědy :-D - straší prominou, ale to pyžmo je prostě cítit :-D. Prostě se mi nějak nedaří najít ten správný moment, oslovit někoho třeba na ulici, nebo po internetu od někoho získat informace o jeho novém tetování a tak jsem sáhl do veřejných zdrojů internetu - (snad prominete, ale opravdu to s kategorii styl a image nějak v poslední době kulhá a není zbytí). Také mne docela přestalo bavit dávat sem jen ženy nebo holky, protože bych to za chvilku mohl nazvat spíše playbojujem (byl by to tu samej králík plejbojáček) a ne stránky směřované ke kolům. Tak jsem se dnes, den před Velikonocemi rozhodl, že zkusím vymyslet takový neutrální článek a použité fotografie budou čistě o cyklistice, kolech, komponentech, no prostě to nasměruju tím správným směrem :-) 

Rád bych určitě řekl i pár slov k těmto fotografiím, aby to samozřejmě nebyla jen stránka s fotkami, ale abyste se zde i něco dočetli.

Takže vo co tady go: Když nevíte co si nechat na svou kůži vytetovat, jste přitom velký fanda do kol, možná by tyto fotografie mohli existovat jako taková malá inspirace, od které se odrazíte kupředu. Vybral jsem tématicky několik cyklostylů, kterým se v tomto projektu věnuji a tak jsem se pokusil nadhodit možné varianty na kérku :-). Najdete focené jak samotné komponenty, tak i celá kola a to dokonce i historické Kostitřasy. Ve směru historie je to docela nečekané, alespoň tedy pro mne a myslím si, že i málokdo si dokáže představit tetování historického kola - přeci jen je to taková zajímavá disciplína - ale když jste člověk dnešní doby a máte to rád, tak se v žádném směru meze nekladou :-). Pojďte se tedy podívat na první fotogalerii, a vstřebat či se nabažit co je možné si ve stylu cyklo nechat vytetovat :-). 

Jak jste viděli, tak fanouškovská základna je v tomto ohledu opravdu široká a když máte něco prostě rád, ať je to staré či moderní freestylové kolo, tak šup to na kůži :-) V druhé galerii se podíváme také na různé varianty ztvárnění cyklo lásky v tetování, ale myslím, že mezi těmito náměty bych si asi vybral více, než z té první kategorie :-). Nejvíce mne zaujalo malé kolo na vrchu zápěstí, ale určitě bych tam poslal zmenšenou variantu svého dirtového bajku - Author Agang Pro :-) Určitě je i hezké tetování náboj na zádech v barevném provedení a nebo řetěz jako DNA, ale mě by taková malá decentka, která řekne opravdu hodně pro začátek stačila :-) Osobně mám tetování spíše k přírodě, polynesii a nebo závodní motiv, ale přímo cyklo by bylo první a tak bych začal zlehka :-) Nebudu tady ale dál tlachat co já, a pojďte se podívat na druhou várku fotografií :-)

To je pro dnešek a na rozjezd kategorie STYL A IMAGE vše. Ještě jednou odpusťte, že foto není použité vlastní ale z netu, avšak tahle doba je tímto směrem nějak těžší :-( Ono taky když je venku zima, jak chcete vědět, že má člověk na sobě tetování a ještě k tomu s bajkovým tématem :-) To bych musel mít nějaký super bajkový brejle, které každého svléknou a uvidí co raději někdy lepší nevidět :-D Třeba toho starého dědu bez trenek :-D Takže se mějte Bajkujáci a budu se těšit zase příště, u nějakého zajímavého stylového a módního vylepšení sama sebe :-)