2.

12.01.2021

Jak jsem si myslel a v TV i vidíte, tak vše se opět blíží ke katastrofickým stavům, a to hlavně díky bláznivému COVIDU-19, který nás tady prostě navštívil a nechce se nás pustit. Trošku si myslím, že je to hlavně na vině lidí, kteří totálně ignorují určité postupy ochrany, a tak se opět a opět nakazí další a další. Díky tomu, mi byl dnes poslán emailem dopis od pořadatelů COMIC CONU v Praze - již druhý ročník :-), že se bohužel tato akce musí přesunout. Pokud jste zvědavý, o kousek níže tuto zprávu máte, a tak můžete zůstat v obraze :-)


Dobrý den,

druhý ročník Comic-Conu Prague proběhne v termínu od 7. do 9. května 2021 v pražském O universu. Přesun z únorového na květnový termín dnes oznámili pořadatelé. Všichni hvězdní hosté, kteří již byli dříve oznámeni, dorazí v náhradním termínu. Navíc nově účast potvrdili herečka Crystal Reed, herec Sylvester McCoy a komiksoví tvůrci R.M. Guéra, Petr Kopl, Jan Tatarka či Dan Černý.

"Po dalších konzultacích s Hygienickou stanicí hl. m. Prahy jsme nuceni posunout termín Comic-Conu Prague na 7.- 9. května. Dobrou zprávou je, že hvězdní hosté, které jsme již oznámili, přislíbili účast i na tento termín. Na programu budeme dál pracovat a výrazně ho rozšiřovat. Jsme pevně odhodláni Comic-Con Prague letos zrealizovat a pokud by to nešlo jinak, využijeme další smluvený náhradní termín. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Přestože k tomu nemáme zákonnou povinnost, rozhodli jsme se pro fanoušky zajistit možnost refundace vstupenky v příštích deseti dnech, pokud by se jim nový termín nehodil. Podmínky a další informace najdete na našem webu. Děkujeme za pochopení a podporu," uvádíPavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá.

Pozvání na Comic-Con Prague 2021 přijala nově americká herečka Crystal Reed, která je známa především jako Allison Argent v populárním televizním seriálu Vlčí mládě, Sofie Falcone v seriálu Gotham a Abby Arcane v seriálu Bažináč. Zahrála si také ve filmech Skyline, Bláznivá a Ztracená láska. Dorazí i britský herec Sylvester McCoy, kterého nejvíce proslavily role excentrického čaroděje Radagasta v úspěšné filmové trilogii Hobit nebo legendární role sedmé inkarnace Doktora v jednom z nejdéle existujících sci-fi seriálů Doctor Who (Pán času). Z komiksových tvůrců svoji účast přislíbili R.M. Guéra, Petr Kopl, Jan Tatarka či Dan Černý.

Již dříve potvrdili účast herci Christopher Lambert, Julian Glover, Neal McDonough, Edward James Olmos, Hugh Quarshie, Cara Buono z komiksových tvůrců pak Jason Aaron a Francesco Gerbino. Ti všichni se také chystají dorazit v květnu na svátek pop kultury do Prahy.

Comic-Con Prague 2021 společně organizují společnosti Active Radio a.s. a Comic-Con Prague s.r.o., hlavním mediální partnerem je hudební rádio Evropa 2. Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketmaster od 690 Kč, v nabídce budou opět sběratelské a VIP vstupenky. Podpisy a fotky hvězd je možné ke vstupence dokoupit v e-shopu Comic-Con Prague.

Tady alespoň vzpomínka na minulý rok :-) a když pohledáte v kategorii RŮZNÉ, určitě najdete i článek jak to tam vypadalo :-)